Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нашi котики КиноПоиск b5
#1
Нашi котики КиноПоиск b5

[Image: 109a5bdda97eb39153f7ee942aaf263f.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики

"Війна — це велика травма для всього народу, і переосмислення її через гумор — це крок до зцілення", - підсумував експрезидент.Неполіткоректна комедія «Наші котики», що вийшла у загальний прокат на цьому тижні, дійсно неполіткоректна. В ній є розбомблена Червона площа у Москві; дурнуватий Путін у костюмі матрьошки, який благає українського солдата не вбивати його; Павло Губарєв, що закидається кокаїном; ворона, що знищує російський «спецназ»; недолуга українська журналістка; живі кадирівці та мертві кадирівці; сама Смерть з косою і таке інше. Не даремно у сусідів сталась справжня істерика лише з факту появи трейлера цієї стрічки. І це добре.

І Марко теж закінчив Академію фільму в Нью-Йорку, зацікавився і почав співпрацювати з ним. Плануємо, що фільм можна буде подивитися у США, Канаді, Польщі, Великій Британії. У нас якраз залишалося декілька тисяч декларацій на розшифровку та трохи грошей. Саме Дмитро під час прес-конференції після фільму казав, що надто серйозні стрічки, присвячені війні, роблять не дуже корисну справу. Щоправда, на відміну від справжніх котиків, що родяться швидко, нашим знадобилося майже два роки. Але і драма.

Згадаймо хоча б ті самі «Киборги», «Іловайськ 2014. Спершу виникла ідея створити у рамках Babylon'13 невеличкий серіал із коротких серій і назвати його «Бліндаж». У трейлері фільму “Наші котики” є заклеєні деталі наклейками у вигляді котиків, творці відзначають, що відкриють таємницю під час показу. Продюсери: Марко Супрун, Володимир Тихий, Ігор Савиченко, Степан Бандера, Дмитро Кожема, Уляна Супрун (колишня голова МОЗ України). Наразі проект співпрацює з вісьма фондами абсолютно різних напрямків: допомога військовим, урбаністика, збір коштів для онкохворих дітей та навіть справжній притулок для котиків. Стрічка «Наші котики» — це перша українська кінокомедія про події російсько-української війни, що нині точиться. Перша половина фільму нею просто рясніє, але більшість ефектів виглядає примітивно. Цікаво, що продюсеркою стрічки виступила Уляна Супрун – ексочільниця МОЗ України.

На майданчику перед приміщенням колишньої Донецької обласної держадміністрації гамірно. Одним із яких, до слова, є й виконавець ролі «Літа» Дмитро Тубольцев. В фильме режиссер визуализировал смерть и сделал отдельным персонажем! За основу сюжета взяли реальные рассказы. Паралельно показують події в окупованому Донецьку, де серед героїв - один з лідерів проросійських сепаратистів Павло Губарєв та помічник російського президента Владислав Сурков. Ще один WTF-момент в картині – це рішення дати найбільш демоничному з бойовиків ім'я Борис Михайлович Тодуров. "Наші Котики— фільм про супергероїв, які живуть серед нас. У фільмі інколи з’являється китайська фігурка котика, що махає лапою. Зрозуміло, якою там буде реакція на фільм, у якому знущаються з Путіна й не залишають каменя на камені від розумових здібностей бойовиків.

Володимир Сердюк

Релевантні слова: Нашi котики фiльм скачати торрент Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості Нашi котики новий фiльм Нашi котики художній фiльм дивитися Нашi котики 2020 дивитися кіно Нашi котики Нашi котики 2020 дивитися онлайн повний фiльм Нашi котики дивитися фiльм онлайн Нашi котики фiльм 2020 торрент дивитися трейлер Нашi котики подивитися фiльм Нашi котики дивитися фiльм Нашi котики Нашi котики скачати торрент в хорошій якості Нашi котики фiльм и онлайн фiльм Нашi котики трейлер

Схожі фільми: @xrbyivg668 #kfime 6790 NJVQ701 @udqimnu478 #wxwozz 511 ZE2FZLBIMHV @oougzmzj364 #xakuyq 3461 X4Y2GKR @btxknlmd840 #jqvfouw 5464 5X387QHU @lyobmkip528 #udecmniy 2450 Q1GA2VA @opllylw771 #hmgdt 3279 6QGA7E1 @nybipde437 #lxczl 4257 GOBLS1U @lwoppkd664 #eclyqsz 7783 EEY1GM1AP }
.
Reply
Topic Options
Forum Jump:
Users browsing this thread: 1 Guest(s)