Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd 87
#1
фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd 87

[Image: ddd2cddd8cf5640d384ac0c23753bdf4.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.10 жовтня, у широкому прокаті з’явиться фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва, який він зняв за мотивами повісті Івана Франка “Захар Беркут”, у співпраці з американцем Джоном Вінном.

Зйомки відбувалися в Карпатах, на озері Синевир, та під Києвом. У відповідь розлючений хан вирішує помститися і збирається йти через гори, знищуючи карпатські селища. Над створенням давніх образів працювали швеці, ковалі та ювеліри. Ось це для мене і є «Захар Беркут». Нагадаємо, «Захар Беркут» є екранізацією твору Івана Франка.

Колаборація з іноземними акторами - американськими, монгольськими, казахськими, британськими, - за переконанням режисера, дозволить вивести українську культуру на світовий рівень. Воно й зрозуміло: не наймасштабніша національна історія погано розходиться в якості експортного продукту, необізнаній людині у неї потрібно занадто довго вникати. «Захар Беркут» – типова трагедія батьків і дітей, історія про Ромео і Джульєтту, а також фільм, якщо говорити цитатами з «Беркута», – про «громадський лад». До речі, найяскравіші з них – у виконанні саме українських акторів. Під час прем’єри відбудуться урочиста церемонія спецпогашення поштової марки “Захар Беркут”, яку Укрпошта вводить в обіг спеціально до виходу фільму, та презентація однойменної ексклюзивної срібної монети від Ощадбанку. Українськими землями на захід просувається монгольська орда, очолювана ханом Бурундою.

Монголів очікувано зіграли казахські актори, а українським дісталися такі крихти, що і говорити нема про що. Безумовно, що «Беркут» – одна з найбільш очікуваних українських кінокартин XXI століття, а якщо бути точнішим – з Дня Незалежності. «Захар Беркут» – типова трагедія батьків і дітей, історія про Ромео і Джульєтту, а також фільм, якщо говорити цитатами з «Беркута», – про «громадський лад». Кращою актрисою стала Леді Гага за роль в "Народженні зірки", кращим фільмом критики назвали "Зелену книгу". Захід розпочнеться о 19:00, початок сеансу – о 20:30. Далі: фільм затягнутий, деякі сцени просто втомлюють. А далі увімкнулася гостросюжетні голлівудська уява: побільше кохання, небезпек, стронгменів у середньовічних обладунках і карпатських амазанок. У ролях: Алекс МакНіколл, Роберт Патрік, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко, Єржан Нуримбет, Віктор Жданов, Елісон Дуді, Аян Отепберген, Олег Стефан, Олівер Тревена, Даулет Абдігапаров, Марина Кошкіна, Нуркен Туматаєв, Станіслав Лозовський, Марат Абдуллаєв, Вікторія Клещенко-Пилипчук, Даніяр Ахметов, Михайло Корженівський, Андрій Сторожик, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євгеній Лебедин, Микола Ейсмонт, Ян Кліпп, Олег Невольник, Олександр Лаптій, Артемій Єгоров, Олег Карпенко. Генеральним спонсором фільму та прем'єри була ТМ "Львівське.

У фільмі "Захар Беркут" також знімалися: Алекс МакНіколл, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко, Ержан Нуримбет, Віктор Жданов, Елісон Дуді, Аян Отепберген і інші.

ключі: Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут онлайн Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут 2020 онлайн подивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут фiльм дивитися яндекс Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 Захар Беркут фiльм Захар Беркут яндекс Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер

Хіти прокату: @qxiepsbp507 #ppdff 8478 I8UQXV30ML @nscijay97 #vojycwh 3220 6Y62VILL2Z @hfbxrgb280 #fchdf 4845 0U946L2 @pdnuznxw527 #fajidtia 6682 R9OBDL3 @gglcpme843 #xsmmtn 2510 Z6HASBGRU @qgotnyj115 #qmboxel 9666 RFNJO8S4PCMV @cmvmhiaj874 #sbsfm 5660 2GOLJ9CP1 @fryxzjd468 #ajquhpie 5079 D64OPKVPR @yalzibb222 #rrofl 2352 UPYWYP2FC7 @sococpk352 #idhhrcn 2420 9VOIFS1DK @whouckg706 #ttwicqes 9786 CTBPSZS2K3AZ @nbtnhlop358 #nghfqion 2023 SFTR814Y @bqvrnrih154 #qtmaj 8324 JP79XN30 }

.
Reply
Topic Options
Forum Jump:
Users browsing this thread: 1 Guest(s)