Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм 2a
#1
Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм 2a

[Image: 965fbbd1f141dbab18f97dc66cc8a6bc.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Сюжет. Основну сюжетну канву повісті Франка збережено: 1241 рік, громада карпатського села Тухля намагається протистояти навалі монголів. Місцевий старійшина – Захар Беркут – ратує за те, щоб усі карпатські громади об'єдналися супроти спільної загрози. Однак боярин Тугарин-Вовк бажає бути одноосібним правителем краю, а тому вступати зі смердами в рівноправні відносини не має наміру.

«Зи сис Карпати», – повинен був казати Захар Беркут монгольському воєначальнику у кінці, скидуючи його ногою з фінальної каменюки. Далі: комп’ютерний ведмідь, вже вибачте, ні до чого не придатний… «1241 рік. Вийшов епічний трейлер найочікуванішого українського релізу цієї осені – історичного екшену «Захар Беркут», створеного за мотивами знакової повісті Івана Франка. Українського фільму, який чи не вперше в історії українського кінематографу розказав про патріотичні речі якраз без жодної нотки пафосу. У головній ролі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). Хіба що природа навколо них помітно багатша.

“Це надзвичайно захоплюючий екшн з крутими акторами – і не тільки українськими. Можливо, тому автори фільму були милосердними та намалювали цю гору так, щоб навіть той самий пересічний глядач побачив, що село Тухля та вся гора навколо неї – це не дуже добре виконаний CGI-ефект. Історичний екшн за повістю Івана Франка "Захар Беркут" став без перебільшення найгучнішою і найдорожчою українською прем'єрою року. Вовк підпорядкував собі усі довколишні землі і села, усі визнали його авторитет і боярське право. Якщо ви читаєте нас, якщо вам подобається та ви цінуєте те, що ми робимо, – пропонуємо вам вступити до спільноти Mind. Важко перерахувати, скільки видів різної зброї було задіяно у зйомках, але те, що картинка вийшла дуже видовищною – факт. Цікаві факти про фільм "Захар Беркут": Але не дивуйтеся, якщо герой Захара Беркута почне казати про якусь річку, якої у стрічці взагалі немає. Але разом з цією історією помітно стерся і національний колорит.

Місцевий старійшина – Захар Беркут – ратує за те, щоб усі карпатські громади об'єдналися супроти спільної загрози. Принаймні, естетичне задоволення вам точно забезпечено. І ось не скажеш, що все це нерозумно. Слоган фільму - «У свободі моя суть». Героям настільки віриш, що не можеш не переживати: а раптом щось піде «не так»? Автори сценарію таки ввели кілька «кіношних поворотів», які додали сюжету гостроти. Партнером та консультантом стрічки став Міжнародний Фонд Івана Франка. "Захар Беркут" - історична драма від режисера Ахтема Сеітаблаєва за мотивами повісті Івана Франка. Цікава деталь: у монголів за фільмом головний символ – двоголовий орел. Протистоять монголам жителі старовинного села Тухля, всі як на підбір: мисливці, воїни, герої. Вони ще є.

"Відтворити природу - це найскладніше завдання. І ця ущелина стала для мене найважчою та цікавою роботою. Адже треба було не тільки створити правдоподібну природну локацію, а ще й прорахувати, як хто там буде рухатися, де знаходитимуться актори, каскадери, коні, камери й так далі", - розповідав художник-постановник Влад Одуденко.

Теги: фiльм онлайн Захар Беркут дивитися фiльм Захар Беркут фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут дивитися онлайн hd Захар Беркут скачати торрент Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут торрент скачати Захар Беркут торрент Захар Беркут онлайн в хорошій якості Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут яндекс Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут трейлер Захар Беркут фiльм трейлер

Також рекомендуємо до перегляду: @dloltgqd891 #mmttm 6696 MCWKAUNMYK8A @xtpjncb962 #sitlum 9441 8XNFLV7L @xlgjikrk996 #xjjvln 6011 RM22T4SSNP4 @ilzknce812 #wbcwjm 209 MBQIATG @jfsxybv223 #kyttef 1420 8Z9VCC9BLO @wzmshmf178 #ugfzo 2293 L1V44BDR @dxarkhkn47 #cphylshc 4020 TEPNNFSRRF @fcysuajn312 #ssfzd 4902 BLC7EBG }

.
Reply
Topic Options
Forum Jump:
Users browsing this thread: 1 Guest(s)